Instalacje fotowoltaincze – Oferta dla domu

Instalacja fotowoltaiczna w domu jednorodzinnym to przede wszystkim inwestycja na lata. Jej celem jest oczywiście zmniejszenie kosztów użytkowanej energii elektrycznej.

W czasie, kiedy zewsząd słychać o nieuchronnych podwyżkach cen prądu w 2019 roku, instalacja fotowoltaiczna może okazać się skutecznym rozwiązaniem, aby w dłuższej perspektywie koszty związane z rachunkami za prąd ograniczyć do 90% zostając prosumentem, czyli kimś, kto nie tylko konsumuje energię elektryczną wytworzoną z OZE, ale również produkuje ją, wprowadzając nadwyżki do krajowej sieci elektroenergetycznej.

ZOSTAW NUMER A SKONTAUJE SIĘ Z TOBĄ NASZ SPECJALISTA

Przejście na OZE jest łatwe

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w kwestii nowoczesnych rozwiązań odnawialnych źródeł energii. Konsultacje z Nami nic nie kosztują a jedynie mogą pomóc w wybraniu najlepszego systemu fotowoltaicznego dla Państwa domu.

Gwarancje producenta

na falownik / inwerter

na 85% sprawności paneli

na wady ukryte paneli

Zalety paneli fotowoltaicznych

zwanymi modułami, są idealnym rozwiązaniem dla już istniejących oraz nowo powstających dziedzin które skupiają się na ekologicznym trybie pracy wykorzystując to co daje nam słońce które przecież mamy za darmo.

Nasza firma skupia się na kompleksowej obsłudze klienta. Konsultujemy, instalujemy oraz dokumentujemy inwestycje „pod klucz”.

 

Konsultacje & Wycena

Własną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem i zadowoleniem klientów postaramy się dobrać najodpowiedniejszą opcję dla Państwa zapotrzebowania.

Instalacja & Realizacja

Instalacje w naszej firmie, dzięki zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi całej załogi trwają sprawnie oraz przebiegają w krótkim terminie.

Końcowa dokumentacja

Przygotujemy w Twoim imieniu pełną dokumentację nowego zasilania którą następnie należy skierować do odpowiedniego dostawcy prądu.

Oferta dla domu

Fotowoltaika, jedno słowo a ma znaczenie w tak wielu dziedzinach naszego życia.

Instalacja off-grid

Ładowanie samochodu

Oświetlenie

Zasięg
Lubliniec, Koszęcin, Tarnowskie Góry, Częstochowa, Katowice, Gliwice, Bytom, Sosonowiec, Chorzów, Dobrodzień, fotowoltaika, instalacje fotowoltaiczne, panele, moduły, montaż, 3 kW, 4 kW,5 kW, 6 kW, 7 kW ,8 kW, 9 kW, 10 kW.
i więcej…