O nas

Firma Energy-24 istnieje od roku 2014 na rynku OZE energii odnawialnej- fotowoltaiki.

Od tego czasu zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie dzięki któremu nasi klienci są w pełni zadowoleni z naszych usług, które polegają na dostawie kompleksowych rozwiązań dotyczących odnawialnych źródeł energii -instalacji fotowoltaicznych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dbając o każdy szczegół,ponieważ jesteśmy firmą dla której priorytetem jest pełna satysfakcja naszych klientów.

Nasza oferta obejmuje :

W naszej ofercie posiadamy gotowe systemy fotowoltaiczne o różnej mocy które są dedykowane dla odbiorców indywidualnych oraz firm. W zależności od potrzeb energetycznych klienta( mocy systemu) wykonujemy montaże odpowiedniej ilości modułów fotowoltaicznych które są podłączne do odpowiednio dobranych do tej mocy inwerterów i optymalizerów mocy. W przypadku inwestycji „pod klucz” w imieniu klienta załatwiamy wszystkie formalności u dystrybutora energii. Nasza oferta obejmuje także bezpłatne doradztwo w zakresie wszystkich aspektów dotyczących fotowoltaiki.

Do czego dążymy?

Naszym klientom proponujemy rozwiązania techniczne które są nie tylko nowoczesne, ale również ekologiczne i co ważne ekonomiczne, pozwalają na duże oszczędności dla gospodarstwa domowego i firmy. Do naszych systemów wykorzystujemy produkty i urządzenia tylko i wyłącznie najwyższej klasy. Dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi wyróżniały się najwyższą starannością i jakością wykonania.

Stawiamy na jakość.

Nasza oferta obejmuje urządzenia oraz akcesoria znanych i cenionych marek co skutkuje długotrwałą,wydajną i bezproblemową pracą systemów które montujemy u naszych klientów.
Naszym klientom proponujemy moduły fotowoltaiczne polikrystaliczne i monokrystaliczne które charakteryzują się najwyższą wydajnością i trwałością.
By zachować odpowiednie standardy prac instalacyjnych i odbiorczych, nadzór nad nimi sprawują osoby które posiadają wszelkie wymagane uprawnienia elektro- energetyczne.